Пенсії “під ялинку”: Кабмін планує здійснити січневі виплати у грудні
Українці в грудні 2018 року отримають пенсії за січень 2019 року, як заведено вже кілька років. Відповідне розпорядження Кабміну вже зареєстровано.
Про це повідомляє “KR24.com.ua“.
Уряд планує зобов’язати Пенсійний фонд України виплатити пенсіонерам у грудні одразу дві пенсії – безпосередньо грудневу і за січень.
Таким чином у Кабміні “набирають бали” перед виборами і перестраховуються від затримок з виплатами пенсій у січні через велику кількість свят.
Крім того, виплата пенсій авансом дозволяє уряду зменшити видатки наступного року приблизно на 30 мільярдів гривень.
Дати виплат будуть погоджені Міністерством соціальної політики України з “Укрпоштою” і відділеннями банків.
Нагадаємо, в прес-службі “Укрпошти” заявили, що не припинять доставку пенсій, а також не будуть скорочувати кількість відділень на селі.
аніше “Прямий” повідомляв, що президент Петро Порошенко під час зустрічі з Генеральним директором ПАТ “Укрпошта” Ігорем Смілянським та Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти поштові відділення у сільській місцевості.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.