Першими під удар Росії потрапляють герої Майдану – Парубій
Стратегічний план Росії і Володимира Путіна, який вони готують для України, полягає у знищенні української ідентичності
Про це колишній голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив під час телемарафону “Пам’яті гідних”, який проводять , “Прямий”, Еспресо.TV та “5 канал”.
“Власне сьогодні ми є свідками того, як намагаються знівелювати Майдан і дискредитувати Майдан. Ця кампанія відбувається під такою невидимою опікою президента Володимира Зеленського. Я вам скажу, не випадково у мюнхенській змові 12 пунктом є: “Почати в Україні обговорення про вироблення нової ідентичності”, – сказав Парубій.
За його словами, зміст 12-го пункту плану “12 кроків” якраз і є стратегічним планом Росії і Володимира Путіна, який готують для України. Вони хочуть знищити українську ідентичність.
“Не нову створити, а знищити українську ідентичність. І на жаль, першими під удар потрапляють Майдан і герої Майдану. І в ці трагічні дні, дні пам’яті величних подій – ми є свідками того”, – додав Парубій.
Нагадаємо, виконувач обов’язків директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова виступила за скасування закону про амністію учасникам Революції гідності.
Читайте також: Дружина Героя Небесної Сотні заявила, що Зеленський збрехав про те, що з родинами Героїв Небесної сотні погодили обмін екберкутівців.
20 лютого у річницю масових розстрілів мітингувальників на Майдані у 2014 році, п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що Україна має пам’ятати, яку високу ціну заплачено за перемогу Революції Гідності.
МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ПРОРОСІЙСЬКИМ РЕВАНШИСТАМ ЯНУКОВИЧА ЗНИЩИТИ НАДБАННЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ – ПОРОШЕНКО
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.