Петро та Марина Порошенки відвідали прем’єру “Різдвяних симфоній” у київській опері
У київському Національному оперному театрі відбулась прем’єра різдвяних симфоній. Національний симфонічний оркестр зіграв мелодії пісень.
Послухати колядки та щедрівки прийшли Петро та Марина Порошенко.
“Мої улюблені колядки, з якими ми 4-5 річними хлопцями ходили щедрувати, повідомити, що Христос переміг Ірода. Нам за це давали великі гроші. Це ті щедрівки, які заходять з 3-4 років. Вони запам’ятаються точно назавжди”, – розповів Петро Порошенко.
“Колядку щедрий вечір – добрий вечір наші діти нам дуже співали. Сьогодні ми почули любі нашому серцю колядки, на яких ми виросли. Це мистецтво передається з покоління в покоління”, – розповіла Марина Порошенко.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.