Петро та Марина Порошенки відвідали прем’єру “Різдвяних симфоній” у київській опері

Петро та Марина Порошенки відвідали прем’єру “Різдвяних симфоній” у київській опері

У київському Національному оперному театрі відбулась прем’єра різдвяних симфоній. Національний симфонічний оркестр зіграв мелодії пісень.

Послухати колядки та щедрівки прийшли Петро та Марина Порошенко.

“Мої улюблені колядки, з якими ми 4-5 річними хлопцями ходили щедрувати, повідомити, що Христос переміг Ірода. Нам за це давали великі гроші. Це ті щедрівки, які заходять з 3-4 років. Вони запам’ятаються точно назавжди”, – розповів Петро Порошенко.

“Колядку щедрий вечір – добрий вечір наші діти нам дуже співали. Сьогодні ми почули любі нашому серцю колядки, на яких ми виросли. Це мистецтво передається з покоління в покоління”, – розповіла Марина Порошенко.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.