Новини

Під час мітингу біля Офісу президента померла жінка

Під час мітингу біля Офісу президента померла жінка

На Банкову під Офіс Президента 14 листопада вийшли на мітинг кілька тисяч залізничників. Одній з протестувальниць стало погано і жінка померла на місці.

Смерть жінки констатували лікарі, що приїхали на виклик під ОПУ, повідомили у поліції Києва “Українським Новинам“.

“Такий факт (смерті) зафіксовано. Їй було 43 роки. Жінці стало погано на мітингу,” – сказав поліцейський.

Правоохоронець додав, що, найімовірніше, жінка померла через загострення астми. Її тіло наразі відправили на судмедекспертизу. Лише після цього буде відома точна причина смерті активістки.

Водночас мітингувальники розповіли, що жінка почувала себе погано ще вранці. Проте, вирішила не йти до лікаря, а приєдналася до протесту.

У 43-річної жінки залишився неповнолітній син.

Раніше підприємці пригрозили Майданом через закони про малий та середній бізнес.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.