Під Києвом 19-річний юнак з пістолетом за годину двічі пограбував жінок
З 5-ї по 6-ту годину ранку на вулицях міста Ірпінь нападник скоїв два розбійних напади на жінок.
Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Київської області.
Зловмисник зненацька підбігав до своїх жертв і з метою залякати їх стріляв з пістолету угору. Після чого вирвав у них з рук сумки, де були мобільні телефони, документи, гроші.
Працівники кримінальної поліції провели низку першочергових оперативно-розшукових заходів, встановили особу нападника та затримали його. Ним виявився 19-річний місцевий житель.
Під час проведення невідкладного обшуку за місцем проживання зловмисника працівники Ірпінського відділу поліції виявили та вилучили пістолет, перероблений зі стартового на травматичний, набої, гільзи, мисливський ніж. У якості речових доказів вилучене пограбоване майно, яке опізнали потерпілі.
Також при огляді помешкання поліцейські виявили “холодильник-парник”, який хлопець власноруч облаштував і вирощував там коноплю для власного вжитку.

Усі факти правопорушень задокументовані і матеріали перевірки внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 187 (Розбій), за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, раніше двох чоловіків, яким президент України Володимир Зеленський надав громадянство України, затримали за розбій у Борисполі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.