Суспільство

Під Києвом у колонії спалах коронавірусу: 43 хворих, один в’язень помер

Під Києвом у колонії спалах коронавірусу: 43 хворих, один в’язень помер

Спалах коронавірусу зафіксовано у Бориспільській виправній колонії № 119. Захворіли кілька десятків людей.

Про це у Facebook повідомила уповноважений Верховної ради з прав людини Людмила Денісова.

“На сьогодні в Бориспільській виправній колонії № 119 вже 43 хворих на COVID-19 серед засуджених. Один засуджений, який був хворий на коронавірусну інфекцію, помер”, – повідомила вона.

За її словами, за фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань розпочато кримінальне провадження.