Під Києвом у колонії спалах коронавірусу: 43 хворих, один в’язень помер
Спалах коронавірусу зафіксовано у Бориспільській виправній колонії № 119. Захворіли кілька десятків людей.
Про це у Facebook повідомила уповноважений Верховної ради з прав людини Людмила Денісова.
“На сьогодні в Бориспільській виправній колонії № 119 вже 43 хворих на COVID-19 серед засуджених. Один засуджений, який був хворий на коронавірусну інфекцію, помер”, – повідомила вона.
За її словами, за фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань розпочато кримінальне провадження.
Як відомо, Міністерство охорони здоров’я збільшило інтервал між щепленнями препаратом CoviShield з 28 днів до 90 днів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.