Підступно вбили під час “перемир’я”: 10 квітня на Донбасі загинув український військовий Андрій Теплик
Вчора, 10 квітня 2021 року, на Донбасі загинув українській військовослужбовець Андрій Теплик.
Про це повідомили у 92 ОМБР Збройних Сил України, в лавах якої служив захисник України.
“10 квітня об 11 годині вечора російські найманці вкотре “дотримувались режиму припинення вогню” і підступно вбили захисника України. Неподалік Золотого пострілом зі стрілецької зброї смертельно поранили старшого солдата Андрія Сергійовича Теплика”, – йдеться у дописі.
Йому було 24 роки.
Солдат прибув на фронт з Харківщини.
Нагадаємо, 10 квітня в районі проведення операції Об’єднаних сил збройні формування Російської Федерації десять разів порушили режим припинення вогню, з яких 9 обстрілів по позиціях українських захисників та один проліт ворожого БПЛА з перетином лінії розмежування. Один український військовий загинув, ще одного – поранено.
МОРПІХ З МИКОЛАЇВЩИНИ: СТАЛО ВІДОМО ІМ’Я УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО, ЯКИЙ ЗАГИНУВ НА ДОНБАСІ 8 КВІТНЯ
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.