Після смерті чоловіка: королева Єлизавета II повернулась до своїх обов’язків
Фото: REUTERS
Королева Великої Британії Єлизавета II через чотири дні після смерті чоловіка, принца Філіпа, повернулася до виконання своїх обов’язків.
Про це пише агентство PA.
Єлизавета II взяла участь в офіційному заході з нагоди звільнення за власним бажанням Вільяма Піла з посади лорда-камергера при королівському дворі.
Як пише видання, 73-річний Піл обіймав свою посаду 14 років. При цьому він планував піти ще наприкінці минулого року, однак через пандемію коронавірусу погодився на кілька місяців залишитися.
Офіційно Вільям Піл залишив свою посаду 1 квітня.
Повідомляється, що його змінив колишній глава служби контррозвідки МІ-5 Ендрю Паркер, який став восьмим лордом-камергером за час правління 94-річної Єлизавети.
Нагадаємо, 9 квітня помер чоловік Єлизавети II принц Філіп.
Також королева Великої Британії Єлизавета ІІ важко переживає смерть чоловіка. У її житті величезна порожнеча.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.