Війна

Після знищення російського корабля “Новочеркаськ” 33 моряки вважаються зниклими безвісти – росЗМІ

Після знищення російського корабля “Новочеркаськ” 33 моряки вважаються зниклими безвісти – росЗМІ

Після удару ЗСУ по великому десантному кораблю “Новочеркаськ” у порту тимчасово окупованої  Феодосії щонайменше 19 російських моряків поранені, а 33 вважаються зниклими безвісти.

Про це пише Telegram-канал Astra з посиланням на свої джерела.

Як стверджується, в момент атаки в ніч проти 26 грудня на кораблі перебували 77 моряків. Крім зниклих безвісти, 19 моряків отримали поранення.

Псевдоголова Криму Сергій Аксьонов раніше повідомляв про одного загиблого і чотирьох поранених мирних жителів внаслідок атаки в порту.

Про те, що в момент удару на кораблі “Новочеркаськ” були моряки, раніше також повідомляло російське видання “Агентство”. За його  даними, на кораблі в момент удару могли перебувати щонайменше два офіцери.

Як відомо, 26 грудня українські захисники знищили з авіації великий російський десантний корабель “Новочеркаськ” в окупованій Феодосії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.