Початок епохи жебрацтва: соцмережі про Бюджет-2020
Сьогодні у Верховній Раді ухвалили Держбюджет-2020.
Відповідний законопроєкт № 2000 підтримали в другому читанні та в цілому 279 народних депутатів.
Проти проголосували 55 народних обранців.
Користувачі соцмереж активно почали обговорювати цю подію. Ми зібрали для вас кілька яскравих думок та коментарів:
Володимир Ар’єв зауважив на своїй сторінці у Facebook основні недоліки прийнятого Держбюджету на 2020 рік.

А деякі користувачі про бюджет жартують, що “ЗЕкономіка має бути ЗЕкономною”.
ЗЕкономіка має бути ЗЕКономною! (бюджет 2020)#хомахізми
— VadimBK (@vadimbk) November 14, 2019
“Європейська солідарність” зауважили, що головним виновком Бюджету-2020 є те, що Зеленський не виконує жодної своєї соціальної обіцянки.

Одна з користувачок іронічно процитувала Разумкова під час голосування за Бюджет 2020.
Разумков: «Ми зараз бюджет розглядаємо чи будемо займатися політикою?»
— Марія Мадзігон (@Mary_Madzigon) November 14, 2019
Один із користувачів іронізує, що “Закінчення епохи бідності відкладається”.

А інший користувач зауважив, що “ера жебрацтва почалась”.

Одна з дописувачок зауважила, що “як кажуть, обіцяного 3 роки чекають”.

Користувачі соцмереж іронізують щодо прийнятого закону про бюджет.


Один з дописувачів іронічно пригадав слова Володимира Зеленського під час передвиборчої кампанії.

А Ірина Фріз вважає, що Бюджет 2020 – це “черговий провал влади”.


Андрій Смолій також зауважив, що “Бюджет 2020 є бюджетом невиконаних обіцянок та відкатом країни назад”.


А деякі користувачі жартують про те, що цього року Держбюджет прийняли дуже рано.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.