Новини

Покладання квітів та провокації: кореспондент “Прямого” про відзначення Дня перемоги у Львові

Покладання квітів та провокації: кореспондент “Прямого” про відзначення Дня перемоги у Львові

Марсове поле у Львові. Фото: Ольга Зеліско

Сьогодні, 9 травня, у Львові на Марсовому полі ветерани поклали квіти до могил загиблих воїнів з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.

“Нечисленні ветерани приходять на Марсове поле, щоб покласти квіти до могил радянських солдатів. Також вони помолилися за упокій їх душ”, – повідомила кореспондент.

Ситуація у Львові спокійна, в місті чергує поліція та спецпризначенці.

Кореспондент повідомила про спроби провокації в міста. Зокрема, на Марсове поле  намагався пройти пенсіонер в футболці з написом “СРСР”, його відразу ж затримали правоохоронці.

Напередодні ввечері, 8 травня, невідомі хулігани розписали паркан на пагорбі біля Монументу слави. Їх затримали патрульні поліцейські, хуліганам 19, 21 та 33 роки. Провину на себе взяв 33-річний чоловік. Вони написали на паркані біля Монументу слави “Советська окупація”.





Як повідомляв “Прямий”, в Одесі з самого ранку 9 травня проходять урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Крім того, більше 10 тисяч харків’янин прийшли, щоб покласти квіти до монументу Батьківщини-матері у Харкові з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.