Події

Полякова привезли на іншій автівці та пересадили у таксі – адвокат водія розкрив нові деталі смерті політика

Полякова привезли на іншій автівці та пересадили у таксі – адвокат водія розкрив нові деталі смерті політика

Фото: Pixabay

Водій таксі, у якому правоохоронці виявили непритомного політика Антона Полякова, який згодом помер, дав неправдиві показання поліцейським коли заявив, що підібрав нардепа на зупинці.

Про це розказав журналістам одного з українських телеканалів адвокат таксиста та заявив, що його підопічного побили у відділку.

“Він (водій – прим.ред) дав покази. Він не знав і не міг знати, чи вони (пасажир – прим.ред) щось вживали, чи не вживали. Він збрехав, що підібрав його на транспортній зупинці, а насправді йому його підвезли з іншої машини і попросили доправити додому. От і все. Спершу він вирішив не вплутувати інших людей, тому сказав, що забрав із зупинки і віз. От хлопці його і покарали. Але слідів немає, експертиза не покаже”, – заявив адвокат.

Адвокат вважає, що з боку правоохоронців були й інші порушення, адже замість трьох годин у відділку таксист провів майже добу, і це суперечить законодавству. До того ж від адвоката приховували, де його допитують і коли звільнять. Але вирішили, що до правоохоронців позиватись не будуть.

“Він звичайний хлопець і просто хоче жити”, – додав адвокат.

Водночас він підтвердив, що в машину померлий депутат сів ще при тямі, але майже одразу у нього почалася нудота і конвульсії, про що повідомлялося раніше. Водій, зі слів адвоката, вирішив порушити правила руху, аби швидше доправити Полякова до лікарні.

В цей час його і зупинили патрульні. Поки народному депутатові надавали допомогу правоохоронці, таксист зателефонував у “швидку”.

Раніше стало відомо про смерть народного депутата Антона Полякова. У поліції повідомили, що чоловіку стало зле дорогою в таксі, його намагались реанімувати лікарі “швидкої”, але констатували смерть.

Як відомо, нардеп Антон Поляков, який помер 8 жовтня, звертався до Національного антикорупційного бюро. За його словами, депутати від “Слуги народу” отримували гроші в конвертах за підтримку “закону про олігархів”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.