Поліція відкрила провадження проти викладача столичного університету Андрія Білоуса
Фото: з відкритих джерел
Національна поліція розпочала розслідування проти викладача університету імені Карпенка-Карого Андрія Білоуса, якого студентки публічно звинуватили в домаганнях.
Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції Києва.
Правоохоронці дізналися про звинувачення в домаганнях із соціальних мереж. Також до поліції Шевченківського району надійшли звернення від студенток та від керівництва вишу.
“Слідчі Шевченківського управління поліції розпочали кримінальне провадження за статтею 153 Кримінального кодексу України – сексуальне насильство”, – повідомляють поліціянти.
На цей час слідчі дії тривають, правоохоронці спілкуються зі студентами, слухачами та працівниками університету.
Зокрема, в коментарі “Громадському” Андрій Білоус розповів про ситуацію.
“Я переконаний, що суспільство, яке відмовляється від принципу презумпції невинуватості, ризикує повернутися до часів, коли вироки виносив натовп, а не суд. Сьогодні мене оголошують винним не на підставі доказів, а через суспільний тиск”, — заявив Білоус.
Білоус також запевнив у відкритості до розслідування.
Нагадаємо, раніше випускниця Київського національного університету культури й мистецтв Владислава Коренна звинуватила ректора Михайла Поплавського у домаганнях.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.