Стрічка новин

Польську студентку виключили з університету за ксенофобію стосовно українки

Польську студентку виключили з університету за ксенофобію стосовно українки

Вармінсько-Мазурський університет в місті Ольштині відсторонив від навчання студентку, яка нецензурними словами та ксенофобськими вигуками ображала українку.

Про це повідомляє Wprost.

Відео дівчина виклала в YouTube на минулому тижні. У ньому вона ксенофобськими викриками скаржилась на українку яка зайняла її місце в потязі.

“Досить того, що вона була товста, але ще в неї була велика валіза, і вона нічого не розуміла”, – скаржилась дівчина на відео, яке набрало понад 50 тисяч переглядів на каналі tvolsztyncompl в YouTube.

Університет миттєво відреагував на таке відеозвернення студентки медичного курсу, та прийняв рішення відсторонити її від навчання.

“В прокуратуру також було направлено повідомлення про можливе скоєння злочину, і в університеті було порушено дисциплінарне провадження”, – додали у навчальному закладі.

“В університеті немає і ніколи не буде місця для проявів расистської, ксенофобської або зневажливої поведінки щодо осіб різної статі, раси, етнічної приналежності, національності, релігії, віросповідання, переконань, інвалідності, віку, сексуальної орієнтації чи знедолених”, – повідомив університет.

У відповідь на скандал дівчина записала ще одне відео, де спростувала свої слова, тому що не підтримує націоналізм чи дискримінацію, та назвала інцидент “жартом”.

Раніше вже повідомляли, що за останні чотири роки у Польщі зросла тенденція ксенофобії, дискримінації та ворожнечі на ґрунті ненависті за національною ознакою. Так, кількість нападів українців збільшилась з 30 до 190.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.