Події

Помер астронавт NASA, який одним із перших висадився на Місяць

Помер астронавт NASA, який одним із перших висадився на Місяць

Фото: NASA

У США у віці 90 років помер астронавт Майкл Коллінз, який брав участь у місії “Аполлон-11” –  першій висадці людей на Місяць.

Про це йдеться у повідомленні NASA.

“Ми сумуємо через смерть астронавта “Аполлона-11″ Майкла Коллінза, який здійснив перший політ людства на поверхню іншого світу. Він надихнув покоління, і його спадщина рухає нас далі у космос”, – зазначається у повідомленні.

Майкл Коллінз народився 31 жовтня 1930 року у Римі. У 1952 році він закінчив Військову академію США та поступив на службу у Військово-повітряні сили країни, де розпочав кар’єру у якості пілота-випробувача.

Згодом Коллінз потрапив до групи пілотів, яких готували до польотів і космос. У 1966 році він став учасником космічної місії “Джеміні-10”.

Фото: NASA

У 1969 році Коллінз здійснив політ на командному модулі космічного корабля “Колумбія” навколо Місяця, в той час, як його товариші по команді Ніл Армстронг і Базз Олдрін здійснили першу в історії людства висадку на поверхні супутника.

Нагадаємо, що 11 грудня 2020 року NASA відібрало 18 астронавтів в команду Artemis, яка здійснюватиме нові місії на Місяць.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.