Помер бас-гітарист легендарного гурту The Doors
Помер американський бас-гітарист, учасник легендарної групи The Doors Даг Лубан.
Про це на сторінці у Facebook повідомила дружина гітариста Пет Девенні.
“Словами не висловити моє співчуття. Він був любов’ю всього мого життя. Найбільше я сумуватиму за його сміхом. RIP”, – написала Девенні.
Причина смерті 71-річного Лубана не повідомляється.
На офіційному акаунті The Doors в Twitter також з’явився пост про смерть бас-гітариста: “Даг навіки вніс свій внесок в рок-н-рол, а особливо — в The Doors”.
Our condolences go out to the family, friends, and fans of Doug Lubahn. Doug made indelible contributions to rock and roll, and especially to The Doors. He played bass on Strange Days, Waiting for the Sun, and Soft Parade. #RIP, Doug. pic.twitter.com/6buV4uPNxT
— The Doors (@TheDoors) 24 листопада 2019 р.
Довідка. Американський гурт The Doors існував з 1965 по 1973 рік. Басист Даг Лубан брав участь у записі трьох найпопулярніших платівок культового гурту: другого альбому Strange Days (1967 рік), третього Waiting for the Sun (1968 рік) і четвертого – The Soft Parade (1969 рік).
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.