Помер перший міністр юстиції України
https://sud.ua/ru/news/publication/159954-pishov-z-zhittya-vitaliy-fedorovich-boyko?fbclid=IwAR2al0Ue8laKzRjT6KgcdYZNM2hfYpa6sljGeLJf45dJ-6pQHdVAofY_w7A
У віці 82 років помер перший міністр юстиції і колишній голова Верховного суду України Віталій Бойко.
Про це повідомляє “Судово-юридична газета”.
“Бойко є знаковою постаттю в історії української правової системи. Зокрема, як голова ЦВК України по виборах народних депутатів мав честь відкривати перше пленарне засідання Верховної Ради України I скликання, входив до складу Ради при Президентові України з питань реформування судової системи України, став одним з організаторів Союзу юристів України та ініціаторів здійснення в державі судово-правової реформи”, – йдеться в повідомленні.
У 1990-1992 роках Бойко був першим міністром юстиції України та паралельно виконував обов’язки голови Центральної виборчої комісії. Займався організацією перших виборів президента України, проведенням Всеукраїнського референдуму з питання незалежності.
У 1993-1994 роках був послом України в Молдові, а з 21 грудня 1994 року був обраний головою Верховного суду України. На цій посаді він перебував до своєї відставки в жовтні 2002 року.
У 2009 році був обраний головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.