Помер ще один сценарист “Сімпсонів”
На 57 році життя помер сценарист культового американського мультиплікаційного серіалу “Сімпсони” Марк Вілмор. Причиною смерті виявився коронавірус.
Про це пише The Mirror.
“Мій дорогий брат, Марк Едвард Вілмор, відійшов у вічність минулої ночі. Він боровся з коронавірусною інфекцією та іншими хворобами, від яких довго страждав. Мій брат був найдобрішою, найчуйнішою та найвеселішою людиною, яку я коли-небудь знав. Я люблю тебе, молодший братику.” – написав на своїй сторінці в Twitter брат Вілмора – Ларрі.
Вілмор працював над мультсеріалом “Сімпсони”. Також він працював над “Вечірнім шоу” з Джеєм Лено й був 10-кратним номінантом на премію “Еммі”.
Нагадаємо, що раніше помер американський сценарист Девід Річардсон, який був одним з творців мультсеріалу “Сімпсони”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.