Помер відомий джазовий піаніст
Від рідкісної форми раку у віці 79 років помер джазовий піаніст, володар 23 статуеток “Греммі” Чик Коріа.
Про це пише Euronews.
Чик Коріа почав свою кар’єру ще в далекому 1966 році. З того часу він 23 рази ставав лауреатом премій “Греммі” та був включений до Зали слави джазу. Останнє вважається однією із найбільш престижних нагород для музикантів та виконавців джазу.
Грав у групі Майлза Девіса і стояв біля витоків джаз-ф’южну. Музикант брав участь у записі знакових альбомів Девіса In a silent way (1969) і Bitches Brew (1970). Серед найвідоміших проєктів — Return to Forever, Elektric Band і дует з вібрафоністом Гері Бертоном. Його твори Spain, 500 Miles High, La Fiesta, Armando’s Rhumba і Windows вважаються джазовими стандартами.
Коріа приїжджав до України на джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest, який щороку проходить у Львові.