Lifestyle

Померла афроамериканка, яка першою отримала “Оскар”

Померла афроамериканка, яка першою отримала “Оскар”

Фото: Reuters

Американська актриса Сіселі Тайсон, яка стала першою в історії афроамериканкою, яка отримала “Оскар” за видатні заслуги в кінематографі, померла на 97-му році життя.

Про це 28 січня пише Variety з посиланням на представника актриси Ларрі Томпсона.

“З важким серцем сім’я міс Сіселі Тайсон оголосила про її відхід сьогодні вдень”, – повідомив менеджер. Про причини смерті не уточнюється.

Сіселі Тайсон народилася в 1924 році у США. За свою кар’єру вона знялася більш ніж в 150 фільмах і серіалах, серед яких радянсько-американському музична кінострічка “Синій птах” (1976).

У 1973 році Тайсон була номінована на “Оскар” і “Золотий глобус” за найкращу жіночу роль у фільмі “Саундер”. У 1974 і 1994 актриса отримала дві премії Emmy. Також вона знімалася в таких фільмах і серіалах, як “Смажені зелені помідори” (1991), “Завдяки Вінн Діксі” (2005), “Прислуга” (2011), серіал “Як уникнути покарання за вбивство” (2014 – 2020).

Нагадаємо, що помер відомий американський ведучий Ларрі Кінг.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.