Понад 10 тисяч: у Міноборони назвали кількість звернень щодо “Контракту 18-24”
Фото: УІНП
У мобільному застосунку “Резерв+” зафіксували понад 10 тисяч звернень щодо добровільного річного контракту у Збройних силах України для 18-24-річних осіб.
Про це в телемарафоні повідомив речник Міноборони Дмитро Лазуткін.
“Ми взагалі-то не розкриваємо цю службову інформацію, але можемо сказати, що в застосунку “Резерв+” понад 10 тисяч звернень”, – сказав Лазуткін.
Як зазначив речник МОУ, подати заявку на підписання контракту можна не лише через мобільний застосунок, а й через сайт 18-24.army.gov.ua та гарячу лінію Міноборони.
“Застосунок “Резерв+” – не єдиний “вхід”, скажімо так, в цей “периметр”, тому що є ще можливість безпосередньо в бригадах рекрутуватися, є центр рекрутингу, є сайт “18-24”. Тобто є кілька можливостей потрапити на цей контракт”, – наголосив Дмитро Лазуткін.
Нагадаємо, Володимир Зеленський заявив, що контракт на службу в Збройних Силах України для молоді віком від 18 до 24 років передбачатиме можливість заробити 1 мільйон гривень за рік, здобути безоплатну вищу освіту та отримати іпотеку на житло.
До слова, 11 лютого Міністерство оборони України офіційно запустило проєкт “Контракт 18-24” – новий формат добровільної служби для українців віком від 18 до 24 років. Це ініціатива, що дає молоді змогу долучитися до Сил оборони на один рік, отримавши при цьому високий рівень підготовки, соціальні гарантії та конкурентну заробітну плату.
Як зазначалося, “Контракт 18-24” передбачає можливість молодих громадян підписати контракт із Силами оборони. Програма містить обов’язкову участь у бойових діях та суттєві фінансові виплати.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.