Порошенко привітав українських добровольців зі святом
Президент України Петро Порошенко привітав українських добровольців з професійним святом. Привітання він опублікував у Twitter.
“Щиро вітаю із Днем українського добровольця! Цей день нагадує нам про нещодавні, але вже історичні події, учасниками яких ми з вами були і є. У лютому 2014-го країна перебувала в травматичному шоці від брутального розстрілу Небесної сотні. Але вірилося, що найгірше вже позаду”, – написав президент.
Він зазначив, що у березні 2014 сотні Самооборони Майдану взяли на себе відповідальність за захист Вітчизни.
“Більше 500 бійців-добровольців прибули на полігон в Нові Петрівці, що й стало початком бойового шляху першого добровольчого батальйону. Особовий склад батальйону в числі перших увійшов до Слов’янська, захопивши штаб сепаратистів та арсенал озброєння. 162 бійця батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького нагороджено державними нагородами. 23, на жаль, посмертно. Серед них – Герой України генерал Кульчицький”, – додав Порошенко.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram