Порошенко вніс 19 мільйонів гривень для звільнення з СІЗО кіборга Дмитра Марченка
https://www.facebook.com/EuropeanSolidarity.official/photos/a.833124666764469/2764999620243621/?type=3&theater
Петро та Марина Порошенки долучилися до благодійної акції, оголошеної громадськими активістами на підтримку кіборга, генерала Дмитра Марченка, який за надуманими звинуваченнями перебуває у СІЗО.
Про це повідомляє пресслужба “Європейської Солідарності”.
Як відомо, суд призначив заставу розміром 20 мільйонів гривень. За три дні понад три тисячі активістів зібрали більше мільйона гривень, решту необхідної суми (а саме 18,5 млн грн) внесла родина Порошенків.
“Хтось очікував, що в умовах тотального терору, який організований проти волонтерів, добровольців, наших воїнів, які захистили Україну проти російської агресії, імена яких назавжди вписано в історію України, нас зламають. Але ми не дамо їм жодного шансу нас зламати. Бо правда з нами, Господь з нами”, – наголосив п’ятий президент.
Петро Порошенко подякував кожному, хто не залишився осторонь цієї акції і долучився до збору коштів.
11 листопада Печерський суд обрав запобіжний захід генерал-майору Дмитру Марченку у вигляді тримання під вартою до 3 січня із можливістю застави в розмірі понад 76 мільйонів гривень.
Слідчий ДБР назвав групу підтримки Марченка “ушльопками”.
На минулому тижні громадська організація “Солідарна Справа громад” оголосила про збір коштів для внесення застави за Марченка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.