Порошенко зустрівся з прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем
Перебуваючи у Загребі для участі у Конгресі ЄНП, п’ятий Президент України, голова “Європейської Солідарності” Петро Порошенко зустрівся з прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем.
Про це повідомляє пресслужба партії.
Петро Порошенко висловив вдячність Андрею Пленковичу за його рішучу підтримку України як у справі протидії російській агресії, так і необхідних реформ на шляху європейської інтеграції.
Обговорено підготовку до головування Хорватії в Європейському Союзі у першій половині 2020 року.
Петро Порошенко висловив надію на те, що питанню підтримки України буде передбачено належне місце серед відповідних пріоритетів головування ЄС.
Докладно обговорено ситуацію на Донбасі та відзначено важливість тиску на Росію з метою примусити її виконати свої безпекові зобов’язання відповідного до Мінських домовленостей.
Наголошено на необхідності активної взаємодії задля збереження санкцій проти РФ до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.
Сторони відзначили неприпустимість інструменталізації правоохоронної і судової систем проти політичних опонентів в України та висловлено застереження проти тиску на свободу слова та ЗМІ.
Домовлено про подальші контакти у рамках зміцнення відносин партнерства між партією “Європейська Солідарність” та Європейською народною партією.
Нагадаємо, що у ході робочого візиту до Хорватії для участі у Конгресі Європейської народної партії п’ятий Президент України, голова “Європейської Солідарності” Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.