Зараз Фонд разом з волонтерами передає в лікарні та амбулаторії кисневі  концентратори. Більше ста апаратів вже доставлені у медзаклади. Загалом від початку пандемії у Порошенка витратили на благодійну допомогу 150 мільйонів гривень.

Нагадаємо, до Вилківської міської лікарні на Одещині доставили кисневі концентратори від Фонду Петра Порошенка.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.