Послаблення карантину в Рівному: коли та що дозволяють
Міська комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила з 19 квітня послабити карантин у Рівному.
Про це повідомила пресслужба міської ради Рівного у Facebook.
Повідомляється, що з 19 квітня в Рівному відновлюється навчальний процес у повному обсязі у всіх закладах. Таким чином, уже з понеділка учні 5-11 класів повернуться до очного навчання.
Крім того, школам естетичного виховання та установам клубного типу дозволено повернутися до навчального процесу в повному обсязі.
Зазначимо, на сьогодні очне навчання в Рівному є тільки для учнів молодшої школи – 1-4 класи.
Нагадаємо, за даними Міністерства охорони здоров’я, кількість виписаних із лікарень 13 квітня на 22,8% перевищила кількість госпіталізацій.
Раніше повідомлялось, в Україні станом на 14 квітня 2021 року зафіксували 14 553 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 612 дітей та 426 медпрацівників.
Крім того, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що закривати всю країну на локдаун немає сенсу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.