Потрібен рівномірний доступ: США майже на третину збільшують поставки COVID-вакцин
Фото: Рixabay
Всі громадяни США мають отримати доступ до вакцини проти коронавірусу.
Про це під час брифінгу заявила прессекретарка Білого дому Джен Псакі.
“Ми оголошуємо про збільшення щотижневих поставок вакцини в штати, племен (корінних жителів Америки – ред.) і територій США до 11 млн доз”, – заявила Псакі.
Вона наголосила, що постачання вакцин збільшаться на 28%, у порівнянні з попередніми тижнями. За її словами розширені поставки препаратів розпочнуться з наступного тижня.
Нагадаємо, ВООЗ закликає не відмовлятися від вакцини AstraZeneca.
Крім того, компанія Pfizer планує майже вдвічі скоротити час випуску своєї вакцини.