Lifestyle

Повторила образ: елегантна Кейт Міддлтон зустрілась з лікарями

Повторила образ: елегантна Кейт Міддлтон зустрілась з лікарями

Фото: REUTERS

Кейт Міддлтон поспілкувалася з британськими вчителями. Для зустрічі герцогиня обрала твідовий костюм британського дизайнера Rebecca Taylor, в якому вже з’являлась на публіці.

Відповідне відео з’явилось на сторінці в Instagram королівського подружжя.

У четвер, 4 лютого, Кейт Міддлтон зустрілася за допомогою відеозв’язку з учителями в рамках тижня дитячого психічного здоров’я, який проводять в ці дні в Великій Британії.

Перед камерою герцогиня постала у твідовому піджаку синього кольору. Розкішне волосся дружина принца Вільяма зібрала у високий хвіст. На обличчі вона зробила улюблений макіяж з чорними стрілками на повіках і коричневою помадою на губах. Довершила look вишуканими сережками.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Попередній раз її бачили в цьому костюмі у 2017 році ще до народження принца Луї. Герцогиня тоді відвідала благодійний захід Рональда Макдональда в Лондонській дитячій лікарні Евеліни.

Нагадаємо, що герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон в рамках своєї кампанії Nurses Now поспілкувалася по відеозв’язку з п’ятьма медсестрами з університетських лікарень Ковентрі й Ворвікшир і подякувала їм за роботу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.