Повторила образ: елегантна Кейт Міддлтон зустрілась з лікарями
Фото: REUTERS
Кейт Міддлтон поспілкувалася з британськими вчителями. Для зустрічі герцогиня обрала твідовий костюм британського дизайнера Rebecca Taylor, в якому вже з’являлась на публіці.
Відповідне відео з’явилось на сторінці в Instagram королівського подружжя.
У четвер, 4 лютого, Кейт Міддлтон зустрілася за допомогою відеозв’язку з учителями в рамках тижня дитячого психічного здоров’я, який проводять в ці дні в Великій Британії.
Перед камерою герцогиня постала у твідовому піджаку синього кольору. Розкішне волосся дружина принца Вільяма зібрала у високий хвіст. На обличчі вона зробила улюблений макіяж з чорними стрілками на повіках і коричневою помадою на губах. Довершила look вишуканими сережками.
Переглянути цей допис в Instagram
Попередній раз її бачили в цьому костюмі у 2017 році ще до народження принца Луї. Герцогиня тоді відвідала благодійний захід Рональда Макдональда в Лондонській дитячій лікарні Евеліни.
Нагадаємо, що герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон в рамках своєї кампанії Nurses Now поспілкувалася по відеозв’язку з п’ятьма медсестрами з університетських лікарень Ковентрі й Ворвікшир і подякувала їм за роботу.