Працівницю інституту раку, яка відмовила в лікуванні АТОшнику, остаточно звільнили
Співробітницю Національного інституту раку, Ганну Губареву, яка відмовила ветерану АТО у пільговому лікуванні, вдруге звільнено з посади.
Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook.
“Отримала офіційне роз’яснення від Інституту раку. Одразу після викриття інциденту Губаревої з ветераном, її звільнили з обох посад, які вона на той час займала – лікаря та наукового співробітника. Але з 17.07.2018 року по 31.08.2018 року її було поновлено на науковій посаді, щоб дати змогу завершити наукову діяльність”, – написала Супрун.
За її словами, сьогодні з Губаревою достроково розірвали цей контракт.
“Обурена тим фактом, що її взяли повторно, сподіваючись, що ніхто не помітить, і звільнили вдруге у результаті скандалу. Крім того, з 2008 року Губарева була членом незалежної етичної комісії інституту, де і залишилася навіть після звільнення з посади лікаря”, – додала в.о міністра.
Супрун пояснила, що така кадрова політика керівництва закладу неприпустима і з боку МОЗ буде вжито відповідних заходів.
Раніше “Прямий” повідомляв, що уряд Туреччини звільнив понад 18 тисяч держслужбовців у зв’язку зі спробою перевороту в 2016 році. Указ ухвалили після перемоги президента Реджепа Тайіпа Ердогана на президентських виборах в червні цього року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram й Instagram.