Без категорії

Предстоятель УПЦ МП ініціював зустріч з Порошенком: названо дату

Предстоятель УПЦ МП ініціював зустріч з Порошенком: названо дату

Єпископи Української православної церкви Московського патріархату планують 13 листопада провести зустріч з президентом Петром Порошенком.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Інформацію підтвердив митрополит УПЦ МП Олександр (Драбинко), посилаючись на повідомлення канцелярії Київської митрополії.

В анонсі вказано, що зустріч має відбутися в актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у вівторок о 14.00.

“Участь всіх єпархіальних і  вікарних архієреїв Української православної церкви є обов’язковою”, – йдеться в оголошенні.

Водночас митрополит Олександр, не зміг підтвердити, чи буде присутній на зустрічі митрополит Онуфрій.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко наголосив, що влада в Україні чітко поділяє принцип невтручання держави в церковну діяльність. Глава держави підкреслив, що особливо це стосується іноземної держави, втручання якої постійно відбувалося останні роки.

Раніше Філарет в інтерв’ю “Прямому” повідомляв, що Україна отримає Томос про автокефалію не пізніше грудня.

Нагадаємо, помічник Варфоломія повідомив, що найскладнішим було рішення про автокефалію для УПЦ, а Томос – це другий і не такий важкий крок.

Також читайте повне повне інтерв’ю “Прямому” Філарета, патріарха Київського і всієї Русі-України.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що передача Андріївської церкви Константинополю – ще один крок до отримання Томосу про автокефалію.

18 жовтня Верховна рада України підтримала в першому читанні за основу і в цілому законопроект №9208 про передачу Андріївської церкви Константинополю.

17 жовтня президент України Петро Порошенко подав до Верховної Ради законопроект про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника “Софія Київська”.

Раніше УАПЦ виступила за передання Андріївської церкви у Києві Вселенському патріарху.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.