Світ

Прем’єр-міністр Румунії пішов у відставку: у чому причина

Прем’єр-міністр Румунії пішов у відставку: у чому причина

Прем’єр-міністр Румунії та очільник Соціал-демократичної партії Марчел Чолаку оголосив, що йде у відставку через результати першого туру президентських виборів.

Про це повідомило видання Digi24.

“У грудні був сформований коаліційний уряд з двома цілями: забезпечити стабільний уряд і висунути кандидата, який виграє президентські вибори в Румунії”, – сказав Чолаку.

Він відзначив, що у результаті голосування стало зрозуміло, що коаліція, що править, не має легітимності.

Політик також додав, що його партія офіційно не підтримуватиме жодного з кандидатів у другому турі виборів.

Зазначається, що тимчасового прем’єр-міністра буде призначено у вівторок вранці.

Нагадаємо, У Румунії завершився перший тур президентських виборів, на якому перемогу здобув лідер ультраправої партії Джордже Сіміон. Після підрахунку 99,89% бюлетенів він отримав 40,87% голосів, що дозволило йому пройти до другого туру.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, TwitterTelegram та Instagram.