Новини

Президент обіцяв повернути армію на позиції розведення у разі загострення – Лапін

Президент обіцяв повернути армію на позиції розведення у разі загострення – Лапін

Президент України Володимир Зеленський обіцяв повернути військових на позиції розведення у разі загострення ситуації.

Про це в ефірі “Прямого” заявив ветеран АТО, народний депутат VIII скликання Ігор Лапін.

“Це була повноцінна бойова операція (наступ бойовиків 18 лютого – ред.). І ця бойова операція преподносилась нам як нібито якась провокація. Але саме небезпечне – це те, що президент виявився брехуном. Так, для мене як для українця президент України – брехун. Бо він сказав, що якщо в тому районі будуть бойові дії, а це вже бойові дії, ми повернемося на позиції. Але, почекайте, ми ж так файно і помпезно під фотографування ОБСЄ розбирали ці позиції. Ми так файно і помпезно доповідаємо про розмінування. Ви знаєте, коли там мінні загородження, повірте мені, диверсійна група не полізе. Вони ж теж не придурки на міни лізти. А варіантів мінного загородження дуже багато. Тому в цій ситуації ми говоримо про що? Що нас обдурили. Повертатися на позиції на старі ми не можемо, бо їх немає. Мало того, розбираємо”, – заявив він.

Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.

У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.

Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.