Президент Аргентини вивів країну з ВООЗ
Хав'єр Мілей. Фото з відкритих джерел
Президент Аргентини Хав’єр Мілей ухвалив рішення щодо виходу країни зі складу Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).
Про це заявив речник президента Аргентини Мануель Адорні під час пресконференції, повідомляє Ambito.
Він повідомив, що це рішення обґрунтоване “глибокими розбіжностями в управлінні охороною здоров’я” під час пандемії COVID-19, які, на думку аргентинської влади, спільно з попереднім урядом Альберто Фернандеса спричинили найбільший карантин в історії людства.
Адорні також зазначив, що Аргентина не отримує фінансування від ВООЗ на управління охороною здоров’я, тож вихід з організації не матиме в наслідку втрат коштів і не вплине на якість медичних послуг.
Такий крок Аргентини відбувається слідом за рішенням президента США Дональда Трампа, який раніше оголосив про вихід Сполучених Штатів із ВООЗ, звинувативши організацію в неправильних діях під час пандемії та інших криз у сфері охорони здоров’я.