Прикордонник на Закарпатті намагався з’їсти хабар: фото відчайдушного “подвигу”
Правоохоронці в Закарпатській області затримали інспектора прикордонної служби під час одержання ним частини неправомірної вигоди – 200 доларів, які прикордонник спробував з’їсти.
Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.
“Сьогодні, 9 січня, під час одержання останньої частини хабара у сумі 200 доларів США інспектора прикордонної служби затримали оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області, слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Львів та прокурори військової прокуратури Західного регіону України”, – йдеться в повідомленні.
Відзначається, що загальна сума отриманої неправомірної вигоди – 1000 доларів США.
“Аби позбутися предмету злочину, грошей, та в подальшому уникнути відповідальності за його вчинення, прикордонник намагався їх з’їсти”, – додали правоохоронці.
Наразі фігуранта затримано в порядку ст. 208 КПКу України. У пункті пропуску “Лужанка” проводяться процесуальні заходи.
У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, відкритого за ч. 3 ст. 368 ККУ, буде перевірятися причетність інших осіб прикордонної служби зазначеного пункту пропуску до корупційної діяльності.

Раніше “Прямий” повідомляв, що співробітники Служби безпеки України викрили на систематичному одержанні хабарів посадовця однієї з районних адміністрацій Харківської міської ради.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.