Новини

“Прямий” став телевізійним явищем: Юрій Артеменко привітав телеканал з Днем народження

“Прямий” став телевізійним явищем: Юрій Артеменко привітав телеканал з Днем народження

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко привітав “Прямий” з Днем Народження.

“Шановні колеги, хочу побажати вам одного розвивайтесь.”Прямий” став телевізійним явищем. Я, як журналіст за першою своєю освітою, дуже уважно дивлюсь на розвиток “Прямого”. Радію вашим перемогам. Я хочу, щоб ви дійсно зробили ті стандарти про які мріє кожен журналіст, який працює на каналі. І звичайно, дуже символічно, що ваше свято збігається з Днем Незалежності. Хочу побажати вам чесного телеканалу, а працівникам хочу побажати великих зарплат і великого захоплення від того, що ти працюєш для своїх телеглядачів. Високих вам рейтингів, щастя і здоров’я”, – сказав Артеменко.

 

Нагадаємо, що сьогодні, 24 серпня, триває флешмоб у соціальних мережах  #РікПрямому #ГодПрямому, в якому користувачі вітають “Прямий” з першим днем народження.

Раніше “Прямий” розповідав про таємниці зйомок ранкової програми “Новий день” на телеканалі.

Також співробітники згадали свій перший ефі на “Прямому” та поділилися спогадами й емоціями.

Ведучі телеканалу “Прямий” також спробували згадати усі курйозні та смішні ситуації, які з ними траплялись під час прямих ефірів. Детальніше читайте в матеріалі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.