Путін і Сі Цзіньпін провели телефонну розмову: деталі
фото: Reuters
Російський лідер Володимир Путін провів телефонну розмову з очільником Китаю Сі Цзіньпіном.
Про розмову повідомляє китайське новинне агентство Xinhua.
Офіційних деталей щодо розмови китайського лідера та Володимира Путіна наразі немає.
При цьому, за даними South China Morning Post, телефонний дзвінок ранком понеділка, 24 лютого, був ініційований стороною РФ.
Водночас як пишуть Російські ЗМІ, Сі Цзіньпін заявив Путіну, що Росія і Китай – “хороші друзі”, які підтримують один одного і досягають спільного розвитку.
Лідер КНР зазначив, що Пекін “вітає зусилля, яких докладає Росія та інші зацікавлені сторони щодо врегулювання української кризи”.
Нагадаємо, 24 лютого 2025 року світові лідери відвідують Київ, на річницю вторгнення Росії в Україну, щоб висловити солідарність та підтримку України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.