РФ на окупованих територіях використовує дітей у пропаганді
Російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованих територіях України організовують пропагандистський флешмоб “Спадкоємці перемоги”, пов’язаний зі святкуванням так званого “Дня перемоги”.
Про це повідомили в Центрі національного спротиву.
Мета цієї акції – створення ілюзії підтримки російської окупації серед місцевого населення.
Особливу увагу приділяють залученню українських школярів. Їх змушують писати твори на тему “Війна була на всіх одна”, використовуючи пропагандистські тези. В обмін дітям обіцяють безплатні поїздки до окупованого Криму.
Також тиск чиниться на вчителів, яких змушують викладати матеріал відповідно до російських наративів. Основні тези, що нав’язуються: ототожнення України з нацистами та спроби провести паралелі між Другою світовою війною й сучасним протистоянням з РФ.
Ці дії окупантів є черговим свідченням використання освітнього процесу як інструмента пропаганди та порушення прав українських дітей.
Раніше, у Центрі національного спротиву повідомили, що росіяни планують ввести на окупованих територіях посібники ”історії новоросії”, щоб “промивати мізки місцевому населенню”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.