Різке підвищення бойової ефективності авіації: Міноборони США отримає безпілотники-ракетоносці
Агентство перспективних оборонних проєктів (DARPA) Міноборони США оголосило про підписання контрактів на розробку безпілотника-ракетоносця.
Про це повідомляє Warspot.
“Програма LongShot змінює парадигму бойових дій в повітрі, демонструючи безпілотний літальний апарат, здатний використовувати сучасну і перспективну зброю класу “повітря-повітря”. LongShot порушить ланцюжок традиційних поступових поліпшення зброї, надавши альтернативні засоби підвищення бойової ефективності”, – розповів керівник програми LongShot Пол Калхун.
У DARPA вказують, що програма спрямована на “значне збільшення дальності ураження та ефективності засобів ураження “повітря-повітря”.
Передбачається, що LongShot збільшить живучість літаків, дозволяючи їм перебувати далеко від систем ППО і авіації противника, в той час, як БПЛА LongShot повітряного базування “ефективно скорочує розрив для більш ефективних ракетних пострілів”.
З компаніями General Atomics, Lockheed Martin і Northrop Grumman підписані контракти на першу фазу проекту – розробку ескізного проєкту ракетоносця.
Раніше DARPA оголосила про перехід в другу фазу проєкту підводного безпілотника Manta Ray.
Як відомо, у Туреччині побудували перший безпілотний розвідувально-бойовий підводний човен.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.