Новини

Родини героїв Небесної Сотні провели мітинг під Офісом президента

Родини героїв Небесної Сотні провели мітинг під Офісом президента

Сьогодні, 14 листопада, громадські активісти та родичі загиблих під час Революції Гідності провели пікет під будівлею Офісу президента.

Про це повідомляє “Лівий берег”.

Вони вимагають від Володимира Зеленського налагодити ефективне розслідування справ Майдану після переходу їх у підслідність Державного бюро розслідувань з 20 листопада.

На Банкову прийшли близько 100 осіб із плакатами “Кожного ката чекає розплата”, “Що після 20 листопада?”, “Справи Майдану – іспит на гідність”, “Справам Майдану труба?”

На плитці під вікнами Офісу президента свічками виклали фразу “Майдан забуттю не підлягає”.

Вимога учасників акції – створення в ДБР окремого слідчого управління, як це було в Генеральній прокуратурі, і прийняття спеціальної поправки, яка дала б змогу ефективним слідчим ГПУ перейти до нової структури.

Це вже друга така акція за останні дні. Попередній раз вона відбувалася 8 листопада.

Зазначимо, 20 листопада 2019 року органи прокуратури остаточно втрачають слідчі функції, і справи Майдану мають перейти частково до Державного бюро розслідувань, а частково – до НАБУ.

МАЙДАН ВИЙШОВ, ЩОБ ТАКИХ ЯК ВИ І БЛИЗЬКО НЕ БУЛО НА НАШІЙ ЗЕМЛІ – РОДИНИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ВІДПОВІЛИ ПОРТНОВУ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.