Росія готується оточити сили ООС та захопити Харків – Міноборони
Російські окупанти готуються до захоплення міста Харків. Також ворог має намір оточити українські сили Операції Об’єднаних сил.
Про це повідомляє речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник під час брифінгу.
“Основні зусилля противник зосередив на підготовці до відновлення наступальних дій, аби оточити угруповання Об’єднаних сил та оволодіти містом Харків”, – заявив Мотузяник.
За його словами, Росія продовжує застосовувати високоточне озброєння для знищення об’єктів критичної інфраструктури України та вживає заходів з формування та переміщення додаткових підрозділів зі складу Східного та Центрального військового округу для участі у бойових діях.
“Противник посилює угруповання військ західного і південного військових округів у Слобожанському і Донецькому операційних районах – як шляхом перекидання військ інших з військових округів, так і шляхом залучення підрозділів мобілізаційного резерву”, – розповів Мотузяник.
Крім того, окупанти налагоджують маршрути логістичного забезпечення угруповань військ, створють запаси боєприпасів, ракет та ПММ, а також здійснюють підготовку медичних установ до приймання великої кількості поранених.
“Загалом російські окупаційні війська проводять перегрупування та намагаються покращити тактичне положення на окремих напрямках на півдні України”, – додав спікер Міноборони.
Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.
Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.
До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину, як вимушений крок в умовах війни.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.