Росія вдарила по Харкову С-400: вже 19 постраждалих, пошкоджено понад 40 будинків
Вже відомо про 19 постраждалих внаслідок ранкового ракетного удару військ РФ по Київському району Харкову.
Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
За попередніми підрахунками, пошкоджено понад 40 будинків, сталось загоряння трьох автомобілів.
“Зранку близько 8:30 ворог здійснив ракетний обстріл центральної частини міста. Попередньо з ЗРК С-400. Внаслідок ракетного удару постраждали 19 людей. Серед них 13 жінок та 6 чоловіків у віці від 21 до 71. 16 постраждалих у середньому стані, інші в легкому. Госпіталізували 13 осіб”, – написав Синєгубов.
За його словами, ворожий обстріл прийшовся в двори житлових багатоповерхівок.
Згодом Президент України Володимир Зеленський опублікував фото з місця обстрілу.

“Окупанти атакують регіони України. Зараз триває рятувальна операція після ракетного удару в Харкові. На цей час відомо про 19 постраждалих людей. Десятки ударних дронів атакували Запоріжжя. Поранено дитину. Атакована Одеса, через падіння уламків ракети є пошкодження. Загалом Росія зі вчорашнього вечора застосувала близько півтори сотні ударних дронів, авіабомби, ракети проти понад десяти наших областей”, – зазначив глава держави.
Нагадаємо, 19 листопада російські війська також обстрілювали Київський район Харкова.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.