Війна

Росія відбила вже понад 40% захопленої ЗСУ території Курської області – Reuters

Росія відбила вже понад 40% захопленої ЗСУ території Курської області – Reuters

Українські війська вже втратили понад 40% раніше захопленої території в Курській області РФ.

Про це Reuters повідомило високопоставлене джерело в Генеральному штабі Збройних сил України.

“Здебільшого ми контролювали близько 1 376 квадратних кілометрів, зараз, звісно, ця територія менша. Противник посилює свої контратаки. Зараз ми контролюємо близько 800 квадратних кілометрів. Ми утримуватимемо цю територію доти, доки це буде доцільно з військової точки зору”, – розповів співрозмовник видання.

За його даними, після українського вторгнення Росія перекинула в Курську область близько 59 тисяч військовослужбовців й направила туди близько 11 тисяч північнокорейських військовослужбовців.

Крім того, за оцінками джерела Reuters у Генштабі ЗСУ, у війні в Україні задіяно близько 575 тисяч російських військових, проте Москва має намір збільшити це число до 690 тисяч осіб.

Нагадаємо, раніше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський назвав мету Курської операції та оприлюднив виняткові цифри втрат російської армії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.