Війна

Росія втратила до батальйону вояк КНДР та своїх десантників за два дні боїв на Курщині

Росія втратила до батальйону вояк КНДР та своїх  десантників за два дні боїв на Курщині

Ілюстративне фото

За останні два дні Росія втратила до батальйону північнокорейських солдатів лише в боях за одне село  в Курській області.

Про це заявив президент Володимир Зеленський.

Зеленський повідомив, що він вислухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського щодо ситуації в Курській області.

“Зокрема, в боях сьогодні та вчора в районі одного села Махновка російська армія втратила до батальйону піхоти північнокорейських солдатів та російських десантників. І це відчутно”, – наголосив президент.

Він також відзначив українських військових, що знищують окупантів.

“Загалом я хочу відзначити за професійні та результативні дії наших воїнів Сил спеціальних операцій та 80-ї окремої десантно-штурмової бригади”, – підкреслив глава України.

Раніше стало відомо, що українські війська взяли в полон пораненого солдата КНДР в результаті операцій в Курській області, однак той невдовзі помер від ран.

23 грудня президент Володимир Зеленський заявив, що особові втрати північнокорейських військових, які беруть участь у бойових діях у Курській області на боці Росії, перетнули позначку в 3000.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.