Росіяни атакували Шостку на Сумщині: є поранений, пошкоджена інфраструктура
Ілюстративне фото
Російські окупанти завдали авіаційного удару по Шосткинській міській територіальній громаді Сумської області. 43-річний чоловік отримав поранення, пошкоджений інфраструктурний об’єкт.
Про це повідомив міський голова Шостки Микола Нога.
“Російський агресор завдав авіаційного удару по території Шосткинської міської територіальної громади. Пошкоджено об’єкт інфраструктури та автомобілі. Поранений чоловік, 43 роки”, – йдеться у повідомленні.
Нога зазначив, що збитки й втрати уточнюються. На місці працює аварійно-рятувальна бригада.
Нагадаємо, що російські окупанти завдали 80 ударів по 21 населеному пункту в 10 територіальних громадах Сумської області. Повітряна тривога тривала 14 годин 30 хвилин.
Також російські війська скинули керовані авіабомби на Сумську область, внаслідок чого загинула жінка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.