Росіяни атакували житлові квартали Нікополя
Фото: Валентин Резніченко
Російські окупаційні війська обстріляли Нікополь. Під снаряди окупантів потрапили житлові квартали.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
“І цієї ночі на Нікопольщині було гучно від ворожих обстрілів. Росіяни ударили з важкої артилерії по районному центру. У житлові квартали Нікополя прилетіли з десяток ворожих снарядів. Люди цілі”, – повідомив Резніченко.
За його словами, у місті пошкоджені кілька житлових будинків та кілька господарчих споруд, автівка, газопровід та лінія електропередач. В інших районах сирена двічі сповіщала про небезпеку, та минулося без атак. І на цю хвилину спокійно.
Нагадаємо, що російські агресори атакували ракетами околиці Запоріжжя, на об’єкті цивільної інфраструктури виникла пожежа, одна людина поранена.