Війна

Росіяни масовано обстріляли Марганець на Дніпропетровщині, є руйнування та поранені

Росіяни масовано обстріляли Марганець на Дніпропетровщині, є руйнування та поранені

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що протягом 6 лютого армія РФ масовано атакувала мирні населені пункти області, найбільше від ворожого терору потерпав Марганець.

Про це він написав у Telegram.

“Від вечора агресор кілька разів бив по місту артилерією. Постраждали четверо людей. 64-річна жінка. І чоловіки 22, 26 та 54 років. Один з потерпілих госпіталізований в стані середньої тяжкості. Сталася пожежа, яку рятувальники оперативно приборкали”, – сказано в дописі.

Зазначається, що внаслідок обстрілу понівечені навчальний заклад, адмінбудівля, промислове та комунальне підприємства, 8 магазинів, кафе, юридичний центр.

Також, пошкоджені 8 багатоквартирних будинків і 4 приватні. Потрощені господарська споруда, гараж, авто. Зачепило лінію електропередач.

“Окупанти обстріляли села в Марганецькій та Мирівській громадах. Там минулося без загиблих і поранених”, – додали у ОВА.





До слова, внаслідок нічного обстрілу Херсона 17 лютого в кількох районах міста було знеструмлено електромережі.

Як відомо, у ніч на 17 лютого російські війська здійснили масовану атаку на Україну, запустивши 147 ударних дронів Shahed та безпілотників-імітаторів різних типів. Сили протиповітряної оборони знешкодили 83 ворожі цілі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.