Без категорії

Росіяни на окупованій частині Запорізької області почали видобуток руди

Росіяни на окупованій частині Запорізької області почали видобуток руди

Фото: ресурс окупантів

Російські окупанти розпочали видобуток української руди в районі села Веселе, що за 15 км від міста Токмак у Запорізькій області.

Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі.

За його словами, видобуток триває відкрито із залученням великої кількості спеціальної техніки. Андрющенко зазначив, що окупаційна влада намагається залучити до роботи місцеве населення, пропонуючи вахтовий метод праці та зарплату у 100 тисяч рублів. Водночас серед мешканців регіону охочих майже немає.

У зв’язку з цим окупанти почали залучати мігрантів, зокрема з країн Азії. Це спричинило переміщення частини мігрантської діаспори з Маріуполя до Токмака, зазначив Андрющенко.

Подібні дії російських окупантів є порушенням міжнародного права, яке забороняє експлуатацію природних ресурсів на окупованих територіях.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.