Війна

Росіяни обстріляли Чернігівщину, є постраждалий

Росіяни обстріляли Чернігівщину, є постраждалий

31 січня росіяни обстріляли Чернігівщину, зокрема йдеться про прикордоння Новгород-Сіверщини.

Про це повідомив голова Чернігівської обласної держадміністрації В’ячеслав Чаус.

За його словами, внаслідок мінометного обстрілу постраждав 59-річний цивільний чоловік. Ворог поцілив у його будинок.

Наразі лікарі шпиталізували постраждалого з уламковими пораненнями.

“Армія РФ б‘є просто по наших людях. Підло і підступно. Ворога треба зупиняти силою!”- резюмував В’ячеслав Чаус.

Нагадаємо, що у Херсонській області від російських обстрілів 9 людей отримали поранення протягом минулої доби.

Також відомо, що на Донеччині через обстріли загинула людина та ще 18 отримали поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.