Суспільство

Росіяни перетворюють окупований Бердянськ на в’язницю просто неба – ЦНС

Росіяни перетворюють окупований Бердянськ на в’язницю просто неба – ЦНС

фото з відкритих джерел

Війська РФ фактично перетворюють окупований Бердянськ на в’язницю просто неба. Нещодавно окупаційна адміністрація міста оголосила про посилення комендантського режиму.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Вже рік окупований Бердянськ чинити спротив окупації й ворог вимушений ще більше розкручувати маховик репресій. Нещодавно окупаційна адміністрація міста оголосила про посилення комендантського режиму, адже ворог використовує порожні вулиці міста для перекидання військової техніки, й не бажає аби місцеві повідомляли це ЗСУ”, – йдеться у дописі організації.

Водночас окупанти продовжують обшуки в “гаражних корпоративах” й здійснюють перевірки на блокпостах. Також росіяни досі не запустили процес видачі дозволів на виїзд з міста, фактично перетворивши Бердянськ на в’язницю просто неба.

Раніше повідомлялося, що російські війська з 1 березня закриють виїзд з тимчасово захопленого Бердянська Запорізької області.

Крім того, в окупованому Бердянську (Запорізька область) лікарні переповнені пораненими російськими військовими.

Тим часом росіяни поступово перетворюють тимчасово окуповані райони Луганської області на концтабір. При цьому вони хочуть створити на Луганщині сім тюрем.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.