Росіяни повторно атакували Старокостянтинів
Російські військові повторно атакували Старокостянтинів у Хмельницькій області під час ліквідації наслідків першої атаки.
Про це повідомила ДСНС.
“Під час проведення аварійно-рятувальних робіт ворог здійснив повторний обстріл. Руйнувань зазнав магазин ритуальних послуг поблизу місця попереднього влучання, де працювали вогнеборці”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що особовий склад ДСНС встиг відійти на безпечну відстань.
“Тож, на щастя, ніхто з надзвичайників не постраждав”, – додали у відомстві.
Нагадаємо, що російські окупанти атакували Хмельницьку область 24 жовтня. Є постраждалі та пошкодження, сталася пожежа.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.